BETA YAPI KİMDİR ?

Beta Yapı 2005 yılında Yumuşak Yer Kaplamaları sektöründe Ankara’da faaliyet gösteren, tanınmış ve devamlılık arz eden geniş bir iç mimar müşteri portföyüne sahip olarak kuruldu.
Bu tecrübeden yola çıkarak çalışmalarına hız verdi, kuruluş aşamasında sahip olduğu müşteri portföyünü İç Anadolu bölgesi ve dışına yayarak daha da genişletmeyi başardı.
Sektöründe gerek kurumsal gerekse bireysel ev müşterileri ile müşteri memnuniyeti ilkesini ilk planda tutmayı başaran ender firmalardan biridir.


NEDEN BETA YAPI ZEMİN KAPLAMARI !

Beta Yapı, müşteri portföyüne yumuşak zemin kaplamaları alanında sahip olduğu sınırsız hizmetleri  ticaretin etik kuralları içinde sunmayı kendine ilke edinmiştir.
Proje bazındaki işlerin takipçisi olmuştur.
Birlikte çalıştığı mimarlara şartname hazırlanması aşamasından başlayarak inşaatın bitim süresine, seçilen ürünlerin gününde tedarik edilmesine kadar kalitesinden ödün vermeden her alanda hizmet vermektedir.
Yetişmiş montaj ekibi ile projenin gerçekleşmesi sürecinde verdiği sözlere sadık kalarak montaj işlemlerini profesyonelce tamamlar.
Şantiyede mimar, proje müellifi, müteahhit firma yetkilileri ile uyum içinde çalışır.
Satış ve montaj sonrası hizmetleri ile müşterilerinin yaşayabileceği sorunların giderilmesine çalışır. Çağrı sistemi her saat müşterilerinin kullanımına açıktır.
Müşterilerinin piyasada var olan bilgi kirliliğinden etkilenmemeleri için halı konusunda doğruları içeren her türlü danışmanlık hizmetini sunmaya özen gösterir.
Sahip olduğu geniş ürün yelpazesinden kalite, fiyat ve kullanılacak mekanın özelliklerine göre ürün önerilerinde bulunarak yerinde gerekli tanıtımları yapar.
Verdiği hizmetler neticesinde kurduğu büyük aileye yeni müşterilerinin memnuniyetleri ile katılmalarının haklı gururunu yaşar.